به گزارش معراج به نقل از خبرگزاری مهر

ایرج عرب در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص سفر به اصفهان برای حضور در جلسه شورای تأمین استان اصفهان برای برگزاری منظم بازی پرسپولیس و سپاهان گفت: خودم به این جلسه می‌روم تا روی تک تک موارد قانونی تاکید داشته باشم. برای ما حرف قانون مهم‌تر از هر عنصر دیگری است. چیزی فراتر از قانون نمی‌خواهیم. باید حقوق هواداران پرسپولیس در هر کجای دنیا رعایت شود.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با تاکید بر آئین نامه سازمان لیگ فوتبال و اینکه نیمی از ظرفیت ورزشگاه باید در اختیار تیم میهمان قرار بگیرد، اظهار داشت: من به جلسه شورای تأمین می‌روم تا از حقوق اولیه خودمان که قانونی هم هست دفاع کنیم. باشگاه پرسپولیس همیشه خواسته تا از حاشیه‌ها دوری کند. هرگز نخواستیم تنش آفرینی کنیم.

وی درباره تهدید مدیرعامل سپاهان مبنی بر اینکه اگر پنجاه درصد ظرفیت تماشاگران بازی در اختیار هواداران پرسپولیس قرار بگیرد وارد زمین مسابقه نمی‌شوند افزود: دوره تهدیدهای اینچنینی گذشته است. دلیلی ندارد جو را متشنج کنیم. احترام متقابل را همیشه انجام داده‌ایم و این بار هم هدفمان در جلسه همین خواهد بود.

عرب در پایان راجع به ترانسفر علی علیپور و آمدن رضا قوچان نژاد به پرسپولیس تاکید کرد: برای چندمین بار می گویم آقای برانکو ایوانکوویچ هیچ لیست خریدی نداده است. ایشان مسئول فنی تیم است و بدون اجازه ایشان هیچ حرکتی در فصل نقل و انتقالات نمی‌کنیم. لیستی به ما داده نشده که بخواهیم با بازیکن خاصی صحبت کنیم حتی آقای قوچان نژاد.