به گزارش معراج به نقل از خبرگزاری مهر

ابراهیم جوادی عضو شورای فنی کشتی آزاد در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه تیم ملی در آستانه حضور در رقابت‌های قهرمانی آسیا در چین، تمرینات خوبی را پشت سر می‌گذارد، گفت: روز گذشته به همراه حسن حمیدی از نزدیک نظاره گر تمرینات تیم ملی بودیم و به جرأت باید گفت آزادکاران تمرینات خود را به خوبی پیگیری می‌کنند.

دارنده مدال برنز المپیک تصریح کرد: در حال حاضر شرایط کشتی‌گیران در اردوها مناسب است و امیدوارم با توجه به تلاش کادر فنی و کشتی گیران بتوانند نتایج لازم را در رقابت‌های آسایی چین بدست آورند. البته در حال حاضر کشتی نیاز به آرامش دارد و اگر مسائلی نیز وجود داشته باشد باید به بعد از این رقابت‌ها موکول شود تا تیم ملی بتواند بدون هیچ مشکلی در چین به کار خود ادامه دهد.

دارنده چهار مدال طلای قهرمانی جهان اظهار داشت: در چند روز گذشته اظهارنظرهای ضد و نقیضی از من در معدود رسانه‌هایی عنوان شده که باید بگویم برخی از این صحبت‌ها نظرات من نبوده و معتقدم مطرح کردن چنین موضوعاتی پیش از اعزام تیم ملی به رقابت‌های آسیایی کار درستی نیست.

مربی اسبق تیم ملی کشتی آزاد در پایان خاطرنشان کرد: حمید بنی تمیم در مدت حضور به عنوان سرپرست فدراسیون تمام تلاش خود را به کار برده تا کارها به شکل مناسبی پیش برود. کشتی در حال حاضر نیازمند حمایت و همدلی و همچنین توجه ویژه از سوی مسئولان ورزش است. زمان زیادی تا المپیک ۲۰۲۰ توکیو باقی نمانده و اگر می‌خواهیم با دست پر از این رقابت‌ها بیرون بیاییم باید فضایی را به وجود آوریم تا ورزش ملی کشور در آرامش به کار و برنامه‌های خود ادامه دهد.