به گزارش معراج به نقل از نود

سفیدپوشان مادرید در ادامه روند بی ثباتی خود در خانه لگانس متوقف شدند.

به گزارش وبسایت نود، تیم های لگانس و رئال مادرید در آخرین بازی هفته سی و دوم لالیگا از ساعت ۲۳:۳۰ به مصاف هم رفتند که این بازی با نتیجه ۱-۱ به پایان رسید. رئال با این نتیجه ۶۱ امتیازی شد و در رده سوم باقی ماند. 

آسنسیو در دقیقه ۸ بازی در موقعیت خوبی قرار گرفت و می توانست گلزنی کند اما دروازه بان ضربه این بازیکن را مهار کرد. تیم میزبان در دقیقه ۱۵ روی ضربه آزاد ارسالی تا آستانه گلزنی رفت اما بازیکن این تیم  توپ را در دهانه دروازه به بیرون زد. 

تیم میزبان در دقیقه ۴۴ موفق شد توسط سیلوا به گل برسد. پرتاب اوت بلند به بازیکن لگانس در داخل محوطه رسید و این بازیکن توپ را به سیلوا پاس داد تا او با یک شوت محکم دروازه ناواس را باز کند. 

دروازه بان حریف در دقیقه ۵۱ ابتدا ضربه بنزما که روی پاس مودریچ در موقعیت خوبی قرار گرفته بود را مهار کرد اما مهاجم فرانسوی در برگشت موفق شد دروازه را باز کند تا بازی مساوی شود. 

تیم لگانس در دقیقه ۸۴ به گل رسید اما این گل به دلیل آفساید بازیکن این تیم مردود شد. رئال لحظاتی بعد روی شوت زیبای مارسلو می توانست گل بزند اما دروازه بان لگانس به خوبی دروازه اش را بسته نگه داشت. 

۲۰۳۱